دوره خلق رویا کوین ترودو آلمان

موفقیت افراد فقط بر اساس دی ان ای خاص آنها می باشد!!!؟؟؟

اسرار ثروتمندانی که از اول تاریخ تاکنون زندگی کرده اند و همیشه سطح بالا بوده اند

 

اولین آموزش از سطح یک کوین ترودو از شبکه جهانی

همه اطلاعاتی که بهش نیاز دارید تا موفق شوید

 

آیا می شود در شرایط کنونی ایران موفق شد؟

آیا این دوره راست است یا دروغ؟

آیا برای موفق شدن باید یک ژنتیک و دی ان ای خاص داشت؟

آیا فقط باید پدر و مادرت پولدار باشن تا بتونی پولدار بشی؟

آیا می شود از صفر شروع کرد؟

آیا قانون جذب حقیقت دارد؟

چرا هر کتاب و دوره ای که میخونم و گوش میدم تاثیری در زندگیم ندارد؟

 

اگر این همه سوال ذهنتو مشغول کرده ، بهت تبریک میگم که در این صفحه حضور داری ، اومدن تو به این صفحه اصلا کاری نیست که به صورت آگاهانه اتفاق افتاده باشه ، می خوام بهت بگم که کاملا ناخودآگاهه!!!!!

 

بعد از مدت ها از زندانی شدن کوین ترودو آموزش های شبکه جهانی اطلاعاتی که کوین ترودو از اون یاد میکرد که آموزش های گروه های مخفی همچون فراماسونری و برادرهود می باشد .که ورود به این گروه برای همه افراد مخصوصا افراد سطح پایین امعه امکان پذیر نیست.

دوره ی سطح اول این آموزش های روانه بازار شد و تیم ما ترجمه اصلی و دوبله کامل این دوره رو در اختیار شما خواننده عزیز قرار داده است.

 

دوره خلق رویای کوین ترودو راجع به چیست؟

این دوره در مورد این است که ما یاد بگیریم به اهداف بزرگ خود دست پیدا کنیم ، منتهی با داشتن گام های عملی و کوچک که برای همه امکان پذیر باشد .

یعنی کوین ترودو در این دوره از یک چیز محال و دست نیافتنی صحبت نمی کند ، بلکه قدم های کاملا عملی را به خواننده ارائه می دهد.

 

دوره خلق رویا در کجا برگزار شده است؟

این دوره در کشور آلمان برگزار شده و از آموزش های سطح یک کوین ترودو می باشد.

 

شبکه جهانی اطلاعات چیست؟

کوین ترودو به کمک و حمایت دوستان خودش که از افراد ثروتمند و سطح بالای جامعه هستند و همگی در گروه های مخفی آموزش دیده اند ، یک سازمانی رو تحت عنوان شبکه جهانی اطلاعات تاسیس کرده تا این آموزش ها رو به افراد سطح پایین جامعه هم بدهد و آنها بتوانند در زندگی از ثروت و روابط فوق العاده بهره مند شوند.

افراد این گروه همه مدیریت کننده نفت و مواد غذایی دنیا هستند و بشدت از نظر ثروت و روابط و سلامتی در جایگاه بالایی قرار دارند.

کسانی هستند که اصل قانون جذب را آموزش دیده اند و می شود به راحتی به حرف آنها گوش داد و از آموزش های انها استفاده کرد.

این دوره خلق رویا از کوین ترودو هم توسط این کوین ترودو از محصولات شبکه جهانی اطلاعات می باشد.و دوره جامع و کاملی برای یادگیری قانون جذب می باشد.

 

کوین ترودو کیست؟

کوین ترودو یک مولتی میلیاردر آمریکایی است که می توان لقب اصلی ترین استاد قانون جذب جهان را به او داد.کوین سال های زیادی را در گروه های مخفی بوده و تمام آموزش های لازم برای قانون جذب رو از بهترین استاد واقعی در دنیای واقعی یعنی ثروتمندان واقعی دریافت کرده است و این آموزش ها رو در زندگی خودش تست کرده و به ثروت فراوانی دست پیدا کرده است.

همچنین کوین ترودو این اموزش ها رو در افراد مختلفی تست  کرده و به گفته خودش نتیجه جز خارق العاده چیزی دیگری نبوده است.

 

آیا کوین ترودو از یک خانواده ثروتمند بوده ؟یا از صفر شروع کرده؟

کوین ترودو در ابتدای راه در یک خانواده فقیر زندگی میکرده و کم کم به جوامع مخفی راه پیدا می کند که در مورد جوامع مخفی در دوره خلق رویا به صورت کامل توضیح می دهد.

به کمک همین آموزش ها او توانسته به ثروت زیادی دست پیدا کند به طوری که در سراسر دنیا خانه و قصر های بزرگی دارد و کلی ماشین از بهترین برند ها ،کیفیت زندگی عالی و روابط فوق العاده با همسر و دوستان و سلامتی کامل رو تونسته در زندگی خودش خلق کنه.

و در دوره خلق رویا این موارد رو اموزش میده که همه چیز زندگی به وسیله افکار خلق میشه ، پس هر کسی میتونه حتی ژنتیک و دی ان ای خودش رو به وسیله افکارش تغییر بده.

 

دوره خلق رویا برای چه کسانی خوب است؟

این دوره در سطح یک آموزش های شبکه جهانی اطلاعات قرار داره و برای همه افراد مبتدی که به تازگی قصد ورود به دنیای قانون جذب رو دارن یک دوره بی نظیره .

چون صحبت هایی که کوین ترودو در این دوره ها میکنه رو در هیچ دوره و هیچ کتابی قبلا شما مطالعه نکرده اید و این مزیت استفاده از این دوره هاست .

چون کوین ترودو در گروه های مخفی عضو بوده و این راز ها رو از ثروتمندان واقعی گرفته نه از یک نفری که فقط کتاب نوشته و هیچ ثروت واقعی در زندگیش کسب نکرده.

همچنین این دوره برای کسانی که با قانون جذب آشنایی دارند و سال هاست که مطالعه می کنند اما همچنان گیج هستند و در جا می زنند و نمی دونند که چطوری میشه پیشرفت کرد هم دوره خوب و جامعی به حساب میاد.

 

کوین ترودو قبل از این دوره های دیگری رو هم داشته ولی این جزو دوره سطح اول شبکه جهانی اطلاعات به حساب میاد.

 

آیا دوره خلق رویا پیش نیازی هم داره؟

پیش نیاز این دوره ، دوره آرزوی تو دستور توست ، ولی چنانچه اون دوره روهم گوش نکرده باشید می تونین از آموزش های این دوره استفاده کنید ، چون یک بار دیگه کوین ترودو همه مباحث رو مورد بررسی قرار میده و توضیحات کامل تری همراه با مثال برای فهم بیشتر در دوره خلق رویا بیان می کند.

 

برای تهیه دوره خلق رویا باید چیکار کنم؟

این دوره از کوین ترودو رو شما می تونید از همین صفحه تهیه کنید.

 

همین الان می خوام دوره خلق رویا رو تهیه کنم

 

به بالای صفحه بردن